Kontakt os gerne på telefon +45 96 59 14 00 eller e-mail ordre.hvidesande@insula.dk.

Du er også meget velkommen til at kontakte én af nedenstående kontaktpersoner direkte.

Produktion

Flemming Hansen
Fabrikschef
flemming.hansen@insula.dk
Mobil 24 83 53 79

Ronnie Nielsen
Kvalitetschef
ronnie.nielsen@insula.dk
Mobil 53 50 04 17

Dennis Åkerstrøm Jensen
Produktionschef
dennis.aakerstrom@insula.dk
Mobil 29 60 23 59

Glenn Elbæk
Teknisk ansvarlig
glenn.elbak@insula.dk
Mobil 93 63 79 79

Helle Lockey
Driftskoordinator
helle.lockey@insula.dk
Telefon 96 59 14 07
Mobil 28 29 49 71

Louise Højrup
Drifts- og kvalitetsleder
louise.hojrup@insula.dk
Mobil 22 12 36 80

Lisbeth Hansen
Driftskoordinator
lisbeth.hansen@insula.dk
Mobil +45 51 95 47 36

Thomas Nielsen
Pakhus
thomas.nielsen@insula.dk
Mobil 21 35 57 41

Administration

Carsten Mose Jeppesen
Salgs- og indkøbschef
carsten.mose.jeppesen@insula.dk
Mobil 40 33 06 44

Jesper Toft
Salgschef
jesper.toft@insula.dk
Mobil 20 41 61 02

Klaus Haahr
Salgschef
klaus.haahr@insula.dk
Telefon 96 59 14 02
Mobil 26 18 31 00

Allan Christensen
Business Unit Manager
MAP & Køl/Frost (DK Detail)
allan.christensen@insula.dk
Mobil 61 60 24 42

Lisbeth Kristensen
Controller
lisbeth.kristensen@insula.dk
Telefon 96 59 14 06

Tina Bath Guldbrandtsen
Regnskabsassistent
tina.guldbrandtsen@insula.dk
Telefon 91 89 42 10

Adresse

Insula Hvide Sande A/S
Tungevej 2-4
6960 Hvide Sande