Kontakt os gerne på telefon +45 96 59 14 00 eller e-mail ordre.hvidesande@insula.dk.

Du er også meget velkommen til at kontakte én af nedenstående kontaktpersoner direkte.

Produktion

Flemming Hansen
Fabrikschef
flemming.hansen@insula.dk
Mobil 24 83 53 79

Dennis Åkerstrøm Jensen
Driftsleder – dag
dennis.aakerstrom@insula.dk
Mobil 29 60 23 59

Louise Højrup
Drifts- og kvalitetsleder
louise.hojrup@insula.dk
Mobil 22 12 36 80

Ronnie Nielsen
Kvalitetschef
ronnie.nielsen@insula.dk
Mobil 53 50 04 17

Lisbeth Hansen
Driftskoordinator
lisbeth.hansen@insula.dk
Mobil +45 51 95 47 36

Helle Lockey
Driftskoordinator
helle.lockey@insula.dk
Telefon 96 59 14 07
Mobil 28 29 49 71

Glenn Elbæk
Teknisk ansvarlig
glenn.elbak@insula.dk
Mobil 93 63 79 79

Michael Munk
Teknisk ansvarlig
michael.munk@insula.dk

Thomas Nielsen
Pakhus
thomas.nielsen@insula.dk
Mobil 21 35 57 41

Salg, Marketing og Administration

Lars Vinther Petersen
Salgsdirektør Foodservice
lars.vinther.petersen@insula.dk
Mobil +45 40 83 98 35

Heidi Snebang Månsson
Account Manager, Foodservice
heidi.maansson@insula.dk
Mobil +45 30 59 78 54

Mette Marie Trolle Thomsen
Salgsassistent, Foodservice
mette.thomsen@insula.dk
Mobil +45 70 27 02 06

Brian Andersen
Eksportchef
brian.andersen@insula.dk
Mobil +45 54 58 46 18

Jonas Møller Christensen
Business Unit Manager, Detail
jonas.christensen@insula.dk
Mobil +45 93 63 57 44

Nadja Ruby
Salgskoordinator, Detail
nadja.ruby@insula.dk
Telefon 96 59 14 04

Gustaf Olafsson
Forretningsudvikler & Seafood specialist
gustaf.olafsson@insula.dk
Mobil 20 16 24 13

Bettina Rørbæk
Marketingchef
bettina.rorbaek@insula.dk
Mobil +45 22 66 51 62

Jane Eiersted
CFO Insula Danmark
jane.eiersted@insula.dk
Mobil +45 30 29 21 99

Tina Bath Guldbrandtsen
Regnskabsassistent
tina.guldbrandtsen@insula.dk
Telefon 91 89 42 10

Simon ArnbjergController
Simon.Arnbjerg@insula.dkMobil +45 6081 8981

Adresse

Insula Hvide Sande A/S
Tungevej 2-4
6960 Hvide Sande